Connection Oda

Connection Room

Ailenizin Huzurlu veGeniş Mekanı

Ailenizle veya daha büyük bir grupla mı seyahat ediyorsunuz? Connection Odalarımız size mükemmel bir çözüm sunar. Bu odalar herkesin rahatlaması ve gevşemesi için geniş alan sunan birbirine bağlı iki odadan oluşmaktadır. Standart Odalarımızın tüm özelliklerinin ve olanaklarının yanı sıra birbirine bağlı yaşam alanlarına sahip olmanın ek rahatlığının ve mahremiyetinin keyfini çıkarmanızı sağlar.Club Hotel Rama'da misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktan gurur duyuyoruz. 24 saat hizmet veren resepsiyon hizmetimiz, konaklamanız sırasında olabilecek her türlü endişenizi veya talebinizi gidermek için her zaman hizmetinizdedir. Özenli temizlik hizmetlerimizle, odanızın her zaman en yüksek temizlik standardında tutulacağından emin olabilirsiniz.Club Hotel Rama'da kaldığınız süre boyunca konfor, stil ve lüksün mükemmel karışımını deneyimlersiniz. Bugün odanızı ayırtın ve Akdeniz’in muhteşem sahil şeridinin kalbinde bir rahatlama ve yenilenme yolculuğuna çıkın.

Image
Image
Image
Image

Konaklama ve Odalar: Eşsiz Manzaraya Sahip Huzurlu Yaşam Alanları

Misafirlerimize gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşatmak için konfor ve zarafetin kusursuz bir şekilde harmanlandığı Club Hotel Rama, yenilenmiş odalarıyla sizi bekliyor.

Her biri büyüleyici dağ ve deniz manzarasına sahip, özenle tasarlanmış 200 odamız, her türlü ihtiyacınıza ve isteğinize hitap ediyor. Enfes oda seçeneklerimiz arasından sizin için en ideal tercihi yapmanıza ve mükemmel bir konaklama deneyimi yaşamanıza yardım etmek üzere size rehberlik etmeye hazırız.


Altın Kumların, Masmavi Denizin ve Unutulmaz Anıların Sizi Beklediği Yere…

Adres

Göynük Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi No : 191 Beldibi-3 Kemer/Antalya

İletişim

Rezervasyon: +90 242 824 86 13
+90 242 824 86 13 (3 HAT)
+90 242 824 86 16
+90 531 713 16 60
rama@ramaotel.com
www.clubotelrama.com